Humminbird HELIX 10x CHIRP MSI+ GPS G4N

HELIX 10 čtvrté generace je vyzbrojen 10,1 "HD displejem, zobrazením MEGA SI + a MEGA DI +, sonarem Dual Spectrum CHIRP a zabudovanou GPS s mapami Humminbird Basemap. Jako...
47 236 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Silluro

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma73 recenzíDalší informace

Popis produktu

HELIX 10 čtvrté generace je vyzbrojen 10,1 "HD displejem, zobrazením MEGA SI + a MEGA DI +, sonarem Dual Spectrum CHIRP a zabudovanou GPS s mapami Humminbird Basemap. Jako...

Parametry produktu

Výrobce
Vodotěsné
ano

Parametry produktu

Výrobce
Vodotěsné
ano

Popis produktu

HELIX 10 čtvrté generace je vyzbrojen 10,1 "HD displejem, zobrazením MEGA SI + a MEGA DI +, sonarem Dual Spectrum CHIRP a zabudovanou GPS s mapami Humminbird Basemap. Jako všechny modely generace G4N má ve standardní výbavě program AutoChart Live, připojení Wi-Fi a NMEA 2000® a samozřejmě i Bluetooth a síťové připojení pomocí Ethernetu, které jsou kompatibilní s One-Boat Network ™, který umožňuje snadné propojení produktů Humminbird, Minn Kota a Cannon.

PŘI OBJEDNÁNÍ ECHOLOTU ZÍSKÁTE KARTU AUTOCHART ZERO LINE CARD ZA 1 KČ!

High Definition Display

MEGA Side Imaging + 

MEGA Down Imaging + 

CHIRP Digital Sonar

Dual Spectrum CHIRP Sonar

MEGA 360 Imaging 

Precision GPS

Humminbird Basemap 

AUTOCHART Live

Dual SD Slots

LakeMaster

LakeMaster Plus

SmartStrike cards

CoastMaster maps

Ethernet Networking i-Pilot Link

NMEA 2000

AIS technology

CHIRP radar

Humminbird autopilot

Bluetooth

Wi-Fi

One-Boat Network

Vlastnosti:

 • Ovládání pomocí klávesnice: Master HELIX pouhým stisknutím tlačítka. Získejte přístup k předinstalovaným zobrazením z uživatelsky přívětivého systému nabídek, který ovládají softwarové tlačítka, které umožňují spolehlivě ovládat vyhledávání ryb za jakýchkoliv podmínek.
 • MEGA Side Imaging +: Dívejte se na svět s křišťálově čistým obrazem Side Imaging, který se dívá do vzdálenosti 200 stop na obou stranách vaší lodi. Najděte více ryb díky o 20% větším detailům a 60% většímu dosahu jako sonar MEGA Side Imaging.
 • MEGA Down Imaging +: Získajte bezprecedentnú čistotu pod vodou s pokrytím Down Imaging až 200 stôp. Nájdite viac rýb vďaka o 20% väčším detailom a 60% väčšiemu dosahu ako sonar MEGA Side Imaging.
 • Dual Spectrum CHIRP sonar: Technologie Dual Spectrum, založená na patentovaném Low-Q CHIRP, nabízí dva způsoby vyhledávání: široký režim pro maximální pokrytí a úzký režim pro zaostření na nejmenší detaily.
 • Interní základní mapa GPS a Humminbird: Vylepšená základní mapa vám poskytuje jasný výhled na podmořský terén a okolní zajímavá místa. Identifikujte bóje, rizika, přístavy, kontury, značky hloubky a mnohem, mnohem víc. Zahrnuje mapy více než 10 000 jezer plus pokrytí pobřeží pro kontinentální USA.
 • Kompatibilní s prémiovými mapami: Humminbird poskytuje rybářům kdekoli na světě nejkompletnější nabídku možností prémiových map. Získejte kompletní přehled o světě pod vodou s volitelnými mapami z produktů Humminbird 's LakeMaster® a CoastMaster ™, jakož i s výběrem kompatibilních map Navionics®
 • AutoChart Live: Vytvářejte mapy svých rybářských míst v reálném čase s přístupem k patentovaným funkcím Humminbird® LakeMaster®. Během jízdy lodí přiřaďte jej obrysy, hloubku, tvrdost dna a vegetaci. Standardně je dodáván s osmi hodinami vestavěného času záznamu a je kompatibilní s SD kartami AutoChart Zero Line pro prakticky nekonečnou kapacitu mapování AutoChart Live.
 • Kompatibilita One-Boat Network: Mnoho modelů Humminbird se bez problémů integruje a komunikuje s produkty Minn Kota a Cannon, aby tak rybářům odkryly další funkce a možnosti. Dopřejte si více času na vodě s exkluzivním ovládáním člunu a funkcemi lovu ryb.
 • Ethernet Networking: Vysokorychlostní ethernet umožňuje vybudovat výkonný a profesionální rybářský systém. Snadno připojíte více vyhledávačů ryb nebo upgradujete na doplňkové technologie jako Minn Kota i-Pilot Link a Humminbird CHIRP Radar.
 • Bluetooth: Převezměte kontrolu přímo z obrazovky vašeho přístroje Humminbird pomocí bezdrátové komunikace s kompatibilními kotvami na mělkou vodu Talon a Raptor, jakož i s spouštěči Cannon Optimum. Mezi další funkce patří bezdrátová aktualizace softwaru z aplikace Humminbird FishSmart a zobrazování upozorněni na smartphonu.
 • Integrované síťové připojení NMEA 2000: Připojte doplňkovou síť NMEA 2000 ke své řídící jednotce, abyste získali ještě více informací; od výkonu člunu po povětrnostní a vodní podmínky.

Zahrnuje řídící jednotku, montážní pomůcky, napájecí kabel, montážní desku pro kardan.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.